درباره ما

درآمد بالای برنامه‌نویسان، علاقه به کامپیوتر و مباحث پیشرفته‌ی آن، وجهه‌ی شخصیتی که برنامه‌نویسان در اجتماع دارند، نیاز به شغلی که بتوانید در خانه بمانید و پول در بیاورید، تغییر جهان یا حتی به فعلیت رساندن ایده‌هایتان. این‌ها همه دلایل بسیار خوبی برای شروع یادگیری برنامه‌نویسی هستند.ولی آنچه مهم هست پیدا کردن مسیر و طی کردن آن می باشد.براستی چطور و از کجا باید برنامه‌نویسی را شروع کنیم؟

اگر می خواهید یک نقشه راه خوب و مطمن برای یادگیری برنامه‌نویسی و ادامه‌ی کار در این حوزه داشته باشید،مدیر اکتیو،با مطالب و منابع جامع خود کار را برای شما آسان کرده است تا در وقت و انرژی‌تان صرفه‌جویی و مراحل یادگیری را بهتر و سریع‌تر طی کنید و در ادامه کار برای حرفه ای شدن با شما خواهد بود تا پس از آن بتوانید به بازار کار ورود پیدا کنید تا آینده کاری خود را تضمین نمایید.

گروه آموزشی مدیر اکتیو در مهر ماه سال 1400 هجری شمسی با هدف ایجاد یک بانک آموزشی برنامه نویسی تشکیل شده و با عنوان سایت مدیر اکتیو (modireactive.ir) شروع به فعالیت نمود .

سایت آموزش برنامه نویسی مدیر اکتیو به دانشجویان و برنامه نویسان کمک می کند که برنامه نویسی را اصولی بیاموزند و دیگر دغدغه ی آموزشی و نرم افزاری نداشته باشند .


گروه آموزشی مدیر اکتیو خدمات زیر را ارائه میدهد :


 • ارائه مطالب آموزشی رایگان ( فیلم آموزشی فارسی و زبان اصلی ، کتاب و جزوه آموزشی ، نرم افزار و کامپوننت ، سورس و پروژه )
 • فروش قالب های وردپرسی
 • می توانید با حداقل هزینه عضو بخش ویژه (VIP) شوید و از مطالب ویژه استفاده کنید
 • ارائه پکیج های آموزشی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
 • برگزاری دوره های برنامه نویسی ، گرافیک ، بازاریابی ، کسب و کار و . . . به صورت مجازی
 • مشاوره در طراحی و راه اندازی وب سایت
 • مشاوره در زمینه بهینه سازی وب سایت
 • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی
 • مشاوره در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در اینترنت

ما در این سایت جدیدترین و کاربردی ترین علم روز در زمینه برنامه نوسی را در اختیار شما قرار خواهیم داد .


اطلاعات مالی و حسابهای گروه آموزشی مدیر اکتیو :


امکان پرداخت آنلاین برای خرید محصولات

برای خرید محصولات نیازی به مراجعه به بانک نیست! شما براحتی می توانید با داشتن کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم اقدام به خرید محصولات کنید.

 • بانک کشاورزی :
  شماره کارت : 6037701173964070 به نام محمدرضا احمدزادگان

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا پیشنهاد لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

ما می دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نمی رسد. بسیاری از ایده های کنونی وب سایت مدیر اکتیو ، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد. برخی از ایده‌های کنونی وب‌سایت مدیر اکتیو، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل: modireactive.ir@gmail.com

شماره تلفن تماس با مدیر اکتیو: 09307544460

مدیر و مالک سایت مدیر اکتیو: محمدرضا احمدزادگان